Шафа-купе для невеликої кімнати

16.12.2020
Шафа-купе для невеликої кімнати

Купівля  меблів для маленької квартири, завдання не просте. Справа не тільки в тому, щоб розмістити меблі в кімнатах, але також, щоб інтер'єр виглядав стильно і естетично.

Як вибрати шафу для невеликої кімнати?

Функціональна і ергономічна шафа повинна вмістити всі необхідні речі, добре виглядати в інтер'єрі і не займати багато місця. Є багато цікавих і практичних рішень, які ідеально підходять для невеликої вітальні або спальні.

Кутова шафа, ідеальне рішення для приміщень, в яких важливий кожен сантиметр. Більшість кутових шаф заввишки від 190 до 220 см. Кутові шафи можна замовити на замовлення, тоді висота, глибина і ширина меблів буде адаптована до потреб замовника.

Шафа-купе, одне з найбільш універсальних рішень. Підійде в спальні, вітальні, офісі, кабінеті і передпокою. Безперечною перевагою шаф-купе є те, що вони не вимагають додаткового простору для відкриття стулки дверей. Завдяки цьому ви можете використовувати їх навіть у вузьких приміщеннях.

Шафу можна замовити по всій ширині стіни, важливо використовувати її потенціал на максимум, влаштовуючи всередині велику кількість вішалок, полиць і штанг. Кращим рішенням у разі шаф-купе є розсувні двері, які займають менше місця.

Підбираючи меблі для невеликих приміщень, слід керуватися, насамперед, розмірами і простором, який можна облаштувати. На що ще звернути увагу, вибираючи шафу в маленьку кімнату? Якщо простору мало, а шафа потрібна обов'язково, то можна вийти з положення, купивши неглибоку шафу-купе. Стандартна глибина таких шаф становить 60 см, з яких близько 10 припадає на механізм закривання дверей. Ви можете замовити шафу менших розмірів, що підходить для вашої квартири.

Вибираючи шафу для невеликої квартири, слід пам'ятати про матеріал, з якого меблі виготовлені. Найчастіше це МДФ або масив дерева. Шафи дерев'яні, виглядають дуже привабливо в інтер'єрі, але вони досить дорогі. Зручна, компактна і практична шафа-купе з МДФ підійде для будь-якого приміщення, вона має привабливий зовнішній вигляд, ергономічна, добре вписується в інтер'єр кімнати. Вироби з МДФ виходять красивими і оригінальними.

Купуючи меблі, слід звернути увагу на їх якість і надійність. Окремі елементи меблів повинні бути рівно і міцно з'єднані. Функціональна і ергономічна шафа-купе для невеликої кімнати повинна відповідати не тільки розмірами, але також вписуватися в дизайнерську концепцію інтер'єру.