Вибираємо шафу для взуття

Дата: 31.08.2019
Вибираємо шафу для взуття

Організація правильного і зручного зберігання взуття в передпокої, дуже актуальне питання для багатьох. Звичайно, можна намагатися акуратно ставити взуття на підлозі в передпокої, але це ідея схильна до провалу. Рано чи пізно все взуття перетвориться на справжнє звалище. Саме тому зараз у продажу так популярні різноманітні тумби та шафи для взуття.

Шафи для взуття часто є основними меблями в холі або передпокої. Якщо ми виберемо цей простий предмет меблів для наших потреб, він допоможе нам зберегти приміщення в порядку і швидко знайти взуття, яке ми шукаємо. В даний час ми можемо знайти моделі, які призначені для будь-якого дизайну інтер'єру. При розгляді покупки взуттєвої шафи ми повинні звернути увагу на розмір нашого передпокою і кількість взуття, яке ви хочете зберігати.

Сам вибір взуттєвої шафи повинен грунтуватися на декількох критеріях, вартість, розміри, зовнішній вигляд і функціональність. Якщо передпокій з великою площею, найкраще замовити шафу за розміром. Вона дозволить зберігати куртки, плащі, взуття та багато інших дрібниць в одному місці. Також в маленькому передпокої добре подумати про максимальне використання доступного простору, а це забезпечує шафа-купе. Найкраще придбати шафу, всередині якої є два невеликих висувних ящика. У них можна зберігати всі необхідні дрібниці для взуття

Вибір конкретної взуттєвої шафи залежить від розміру передпокою і доступного місця. У невеликому передпокої призначені стрункі, високі шафи для взуття у вигляді стовпчиків, ширина яких зазвичай становить близько 20 см. Ще одна важлива річ, це тип взуття, який ми будемо зберігати в шафі. Тому варто ретельно перевірити розміри і те, до якого виду взуття тумба пристосована. Чим ширшими і з великою кількістю полиць, тим простіше зберігання, наприклад, не потрібно класти одну взуття на інше.

При розгляді покупки взуттєвої шафи також варто подумати про те, як ми вважаємо за краще її відкривати. Це може бути шафа для взуття з відкидними, висувними, розсувними або традиційними дверима. Чим більше радіус відкриття дверей, тим зручніше буде укласти взуття.

Найкраще підходить для взуття шафа з великою кількістю відсіків і полиць, так, щоб кожна пара взуття мала для себе зарезервоване місце. Для взуттєвої шафи, що складається з ящиків, важливо переконатися, що кожен з них оснащений вентиляційним отвором.