Шафа для взуття

Дата: 26.08.2019
Шафа для взуття

Сам вибір взуттєвої шафи повинен грунтуватися на декількох критеріях: вартість, розміри, зовнішній вигляд і функціональність. В першу чергу потрібно орієнтуватися на ціну виробу. Безліч моделей пропонує не тільки можливість зберігання взуття. У деяких ми знаходимо спеціальні полиці або ящики, призначені для зберігання капелюхів, рукавичок, тапочок і парасольок.

Для того, щоб меблі були повністю функціональними, перед покупкою необхідно проаналізувати два основних питання: кількість пар взуття, а також метраж передпокою. Сьогодні взуттєві шафи доступні в багатьох розмірах і стилях і з такою кількістю різноманітних технологічних рішень, ми легко знайдемо модель, що ідеально підходить для наших потреб, очікувань, а також фінансових і метражних можливостей.

Шафа для взуття також повинна відповідати декору передпокою, щоб вона не порушувала дизайн інтер'єру. Найкраще підходять шафи в світлих тонах, які легше візуально. Проте все залежить від решти меблів, сучасні меблі для взуття відрізняються гладкими фасадами, єдиною колірною гамою, а також відсутністю прикрас.

Наскільки велика шафа вам потрібна, в першу чергу визначає, скільки взуття у вас є, і скільки місця у вас в передпокої. Якщо у вас багато взуття і мало місця, добре буде купити меблі вузькі і високі. Завдяки такому рішенню ви заощадите більше простору. Якщо вам потрібно розмістити багато пар взуття, досить вибрати традиційну шафу, яка зовнішнім виглядом нагадує невеликий комод.

Відповідно, великі меблі можуть виконувати кілька функцій, шафа для взуття з дзеркалом допоможе нам переконатися, як ми виглядаємо, перш ніж ми вийдемо з дому. Тумба для взуття з вішалкою може використовуватися також для зберігання змінного одягу. Може містити висувні ящики, полиці і гачки на верхній одяг.

Їх хромованих металевих труб виготовляються вироби відкритої конструкції. Виробники пропонують ажурні меблі, які особливо невеликим прихожим додадуть легкості. Можна замовити виріб, що підходить до колірної гами інтер'єру. Наприклад, колір патини, срібло, золото, мідь,  також чорний, білий, зелений, червоний.

Дерев'яні взуттєві шафи можуть бути у вигляді класичного комода, відкритих полиць, стелажа або стійки. Цікаво виглядають як модні шафи, так і зовсім прості. Варто звернути увагу на меблі, що з'єднують елементи, ковані з дерев'яними.