Шафа для взуття

Дата: 05.05.2019
Шафа для взуття

Шафа для взуття іноді випускається з уваги в оформленні передпокою. Чому? Зазвичай ми виходимо з припущення, що в невеликому коридорі недостатньо місця для шафи, або ми вважаємо за краще облаштувати гардероб для одягу. Непогане рішення, якщо при оформленні меблів ми відразу запланували чіткий поділ на одяг і взуттєву частину.

Однак, якщо ми не думали про це раніше, взуття часто потім набивається на полицях під одягом. Тому варто спроектувати меблеву забудову для передпокою таким чином, щоб уникнути цієї проблеми. Окрема шафка для взуття завжди стане в нагоді. Все необхідне взуття, буде прямо під рукою.

Зберігання взуття, це не єдина функція, яку може запропонувати нам шафка для взуття. Ми можемо виділити місце для зберігання капелюхів, шарфів, рукавичок. Коли, в свою чергу, взуттєва шафа має стільницю у верхній частині, ми можемо використовувати її для укладання покупок, ключів, гаманця та інших дрібниць. Можна поставити вазу з квітами або кімнатну рослину, якщо коридор досить добре освітлений, або у нас є рослини, які не потребують великої кількості світла. Дзеркало, підвішене над такою шафкою доповнить композицію.

Тумба для взуття може приймати різні форми і розміри. Є  шафки для взуття з відкидними ящиками, в яких взуття зберігається вертикально. Такі моделі займають мінімум простору і практичні в невеликих приміщеннях.

Тумба для взуття з сидінням, це непотрібна трата? Навпаки! Коли ми повертаємося додому, ми можемо зручно сидіти, щоб зняти взуття або покласти на місце покупки. Тумба для взуття з сидінням в нагоді, коли в будинку маленькі діти, які не вміють самостійно одягатися. Посадивши малюка на таке місце, ми одягнемо йому черевики швидше і зручніше, ніж тримати його на колінах, присідаючи або спираючись на стіну.