Шафа для вітальні

22.01.2023
Шафа для вітальні

При оформленні вітальні важливо врахувати багато деталей, у тому числі, добре подумати, як підібрати шафу у вітальню, щоб вона гармонійно вписалася в інтер'єр, не перевантажувала його  і виступала як зручна і містка система зберігання.

Шафа у вітальні стає все більш поширеним елементом обладнання. Її вигляд вже не дивує, особливо у випадку зі студіями та невеликими квартирами у багатоквартирних будинках. Для оформлення вітальні з шафою можна обирати різні види конструкцій. Важливо відразу продумати, для чого потрібна шафа в цій кімнаті.

При розміщенні шафи у вітальні враховуйте розмір кімнати та її характер. Тоді буде простіше підібрати меблі  до приміщення, створивши вдалу композицію. Шафа в маленькій вітальні оптично збільшить інтер'єр, якщо колір меблів буде таким же, як стіни та стеля.

Шафа у великій вітальні повинна бути частиною гарнітура,найкраще вибрати той же стиль, колір або матеріал, що й інші меблі у вітальні, акцентування уваги на одній і тій же деталі у всій розстановці меблів, наприклад, вибір однакових ручок або лакованих фасадів.

У великій вітальні можна використовувати  світлі та темні кольори, які підкреслять загальний стиль. Найпопулярніші кольори, чорний, молочний, венге. Якщо кімната маленька, найкраще розставляти світлі меблі, зупинятися на пастельних тонах. Це важливо навіть у разі нестачі освітлення. Меблі та шафа у вітальні світлих відтінків не будуть перевантажувати кімнату, а, навпаки, це допоможе візуально розширити її.

Засклені фасади додадуть легкості шафам. Від того, з якого матеріалу виготовлена ​​шафа, залежить її міцність, довговічність, екологічність і, звичайно, вартість. Серед  найпопулярніших варіантів, відзначимо натуральне дерево, МДФ, ДСП.

Шафа у вітальні в сучасному стилі, один з універсальних предметів меблів, через унікальні характеристики та необхідну місткість, здатна  вписатися в будь-який стиль інтер'єру. На ринку безліч варіантів моделей, різних за формою, кольором, призначенням і декором.