Шафа для спальні

14.08.2020
Шафа для спальні

Спальня може бути оформлена в класичному або сучасному стилі. Варто запланувати в ній місце, на шафу. Сьогодні можна знайти шафи-купе, виконані з МДФ, масиву дерева, з фотодруком, з дзеркальними фасадами і т. д. Вибір залежить від дизайну спальні.

Дизайн шаф-купе в спальню також відрізняється різноманітністю колірних рішень. Головне, при виборі не забувати про те, що спальня, це місце для відпочинку і обстановка в ній повинна надавати заспокійливу дію. Шафа являє собою важливий елемент декору спальні, деяким важко уявити собі спальню без надійного, традиційного предмета меблів, який підходить для ліжка, нічного столика і комода. А може , шафа-купе на замовлення? Така комплектація в спальні має одні плюси, дозволяє максимально використовувати простір спальні.

Продумайте внутрішнє планування шафи, що саме ви хочете в ньому зберігати (одяг, білизну, ковдри) на скільки полиць, ящиків і вішалок розраховуєте? Замовте для шафи дзеркальні  двері. Таким чином, ви не тільки зробите приміщення більш світлим, але і отримаєте бонус у вигляді дзеркала, для трюмо, найчастіше, місця в сучасних квартирах вже не знаходиться. У магазинах доступні лампи для освітлення шаф. Вони встановлюються на верхній кромці меблів. Усередині шафи можна застосувати вбудоване освітлення, яке включається при відкритті дверей.

Слід уникати пластикової обробки шафи, ручок і фурнітури, тому що швидко ламаються. Ви повинні пам'ятати про налаштування внутрішніх відділів шафи по ширині розсувних модулів. Наявність зручної  і місткої шафи гарантує порядок і комфорт навіть в невеликій кімнаті. Шафа-купе у спальні може стати відмінним помічником у цьому питанні. Такі меблі можуть  замінити цілу гардеробну, при цьому, мають компактні розміри і стильний зовнішній вигляд.