Шафа для спальні

17.06.2020

Шафа, це невід'ємний елемент кожної спальні. Завдяки шафі, приміщення стає більш функціональним. Це дуже важливий елемент, якщо мова йде про декор спальні. Часто вранці ми готуємося до виходу саме в спальні, тому мати одяг під рукою, дуже зручно.

Серед різних варіантів найбільш популярними на сьогоднішній день, це шафи-купе  з розсувною системою відкривання. Шафа- купе в спальню дозволить приховати недоліки кімнати: заповнити простір вільної ніші, закрити труби, приховати нерівні стіни, візуально збільшити простір кімнати. Крім того, виконана за індивідуальним проектом, вона прикрасить спальню, доповнюючи її інтер'єр.

Функціональна і містка шафа-купе незамінна в будь-якій квартирі. Вітальня, спальня або гардероб без шафи-купе? Це неможливо! Така модель має багато переваг, серед яких не можна не назвати економію простору і різноманітність розмірів, завдяки яким, ми можимо ідеально налаштувати дану модель в інтер'єр нашого будинку.

Шафи - купе,  дуже популярні і часто використовуються в багатьох будинках і квартирах. Їх популярність пов'язана з практичністю і універсальністю. Правда, сучасні шафи - купе відрізняються в плані дизайну, оснащення, від звичайних шаф, але їх головна ідея залишається такою ж. Максимально і функціонально використовувати весь вільний простір і вмістити якомога більше речей. Якщо раніше шафа-купе була синонімом розкоші і сучасності, то сьогодні шафа-купе є практично обов'язковим предметом меблів в кожній оселі.

У шафі-купе багато різних полиць, відділів і скриньок, в яких можна розмістити багато речей, кожну річ на своє місце. Дуже виграшно виглядають в інтер'єрі дзеркальні фасади шафи-купе, адже вони дозволяють візуально збільшити простір кімнати, зробити її більш об'ємною і світлою. Шафа-купе з дзеркалом чудово підійде в квартирах, де метраж не дозволяє придбання окремого місця для окремої гардеробної. Залежно від моделі, дзеркало може розташовуватися на розсувних дверях.

Але не варто забувати, що крім візуальної чарівності, шафа має забезпечити оптимальну кількість місця для зберігання. Велика шафа для спальні може виявитися найкращим варіантом. Передбачте полиці, ящики, кошики та відділ зі штангою і вішалками. Коли речі на своєму місці, вам не потрібно витрачати багато часу, щоб найти потрібну. Особливо це актуально, коли ви в поспіху кудись збираєтеся.

Шафа для спальні