loader

Графік поставок + акція Детальніше →

Шафа для спальні

Спальня дуже часто дає нам додаткову функцію зберігання. І це правильно, тому що ми позбавимо квартиру від зайвих шаф і меблевих стінок, що сприятливо позначиться на зовнішньому вигляді і функціональності нашої квартири. Комплектація спальні і вибір меблів, повинен в першу чергу залежати від розмірів приміщення і потреб.

Шафи-купе бувають корпусні  і вбудовані в заздалегідь передбачену для цього нішу в стіні. Різниця між ними полягає в тому, що перший варіант можна при необхідності пересунути на інше місце, наприклад, під час ремонту. Вбудована шафа купе в спальні  може займати лише те місце, яке їй відвели. Вона ідеально вписується в інтер'єр, не порушуючи його цілісності.

Окрема шафа для спальні повинна бути якомога більшою, щоб вмістити все необхідне. Радимо вибрати шафу за розміром для спальні, щоб вона  вписувалась в  інтер'єр. Шафа забезпечує порядок і комфорт в квартирі.

Шафа в спальні відіграє особливу роль. Вона є предметом меблів, яка повинна розмістити наш гардероб, ставши елегантним доповненням інтер'єру. Але пам'ятайте, що крім візуальної чарівності вона повинна надати нам оптимальний простір для зберігання.

 Велика шафа для спальні може виявитися кращим варіантом, ніж кілька окремих шаф в різних приміщеннях, тому що, всупереч розхожій думці, дозволить нам економити місце. Безсумнівною перевагою місткої шафи в спальні також є зосередження і сортування одягу в одному місці.

Якщо ви шукаєте ідеальну шафу для вашої спальні, візьміть до уваги деякі моменти. Зверніть увагу не тільки на розмір шафи, але перш за все на спосіб і тип її виготовлення.  Перш за все, меблі для повсякденного використання повинні бути зроблені з міцних матеріалів. Сьогодні можна знайти шафи-купе, виконані з МДФ, масиву дерева, з фотодруком, з дзеркальними фасадами і т.д. , вибір залежить від дизайну спальні. Хороший гардероб - це інвестиції на роки!

 

23.01.2020