Шафа для передпокою

29.11.2021
Шафа для передпокою

Крім місця для зберігання речей, передпокій, це ще й кімната, куди входять ваші гості, переступивши поріг будинку. Тож має подвійну функцію. Тому дуже важливо підібрати меблі, щоб вони були практичними і приємними для очей.

Великою перевагою шаф-купе на замовлення є їх естетика та довговічність, і немає необхідності нікого переконувати у незвичайній функціональності меблів. При виборі відповідного гардеробу для передпокою враховуйте розміри кімнати. Якщо у вас вдома вже є шафа-купе, можна поставити в передпокій легкий предмет меблів з дверима, що відчиняються.

Але якщо, передбачається, що це буде основне місце зберігання речей, найкращим рішенням стане багатостулкова конструкція з різноманітним розташуванням полиць, штанг та ящиків. Шафа-купе, що закриває повністю одну зі стін у передпокої, це одне з найпопулярніших і затребуваних рішень. Тут передбачаються ергономічні розсувні двері, що дозволяють вписати таку містку систему зберігання навіть у невелике приміщення.

Шафа повинна бути добре організована, містка і спланована таким чином, щоб використовувати кожен доступний сантиметр. Стандартна шафа для передпокою, глибиною 60 см. Бувають і дрібніші гардероби глибиною 40 см. Вони ідеально підходять для зберігання одягу на висувному стрижні, паралельному задній частині меблів.

Якщо ви вибрали відкриту конструкцію з полицями та гачками, то її можна доповнити невеликим сидінням у нижній частині. Так ви збільшите ступінь комфорту в кілька разів,  тільки не забувайте про обов'язкову підтримку порядку.

Вибираючи меблі для передпокою, переконайтеся, що вони поєднуються з іншими елементами інтер'єру. Якщо у вашій квартирі переважає сучасний стиль, тут чудово впишуться меблі з глянсовим лакованим корпусом. Відмінний спосіб надати шафі цікавіший вигляд, оригінальні меблеві ручки та освітлення, встановлене у верхній частині реконструкції. Міцна та функціональна шафа для коридору повинна забезпечувати швидкий доступ до її вмісту.