Шафа для передпокою, вибираємо найкраще!

24.12.2020
Шафа для передпокою, вибираємо найкраще!

Передпокій, це місце, яке зустрічає вас кожен день, а для ваших гостей є першим  приміщенням, яке бачать при вході в будинок.  Варто подбати, щоб інтер'єр передпокою був функціональний і естетичний.

Вибираючи шафу  для передпокою, у вас дійсно багато можливостей. Якщо ваш коридор дуже великий, можна спробувати традиційні шафи розпашні. Ви отримуєте доступ до всього вмісту одночасно, що неможливо в шафах розсувних.

Основна перевага розсувних дверей, можливість використовувати такі двері в найбільш вузьких місцях з великою прохідністю (коридори) не перекриваючи простір і не створюючи перешкод для інших мешканців при користуванні шафою. Найпоширенішою є конструкція, при якій дверцята рухаються по двох розташованих вгорі напрямних.

Складні двері міжкімнатні гармошка, компактні і зручні конструкції виглядають оригінально в будь-якому приміщенні. Дверна система складається з декількох секцій, які складаються за принципом гармошки. При цьому зверху кожна з цих секцій підвішена на роликовому механізмі, рухається по підвісній  рейці. Ті чи інші двері, що використовуються у вбудованих шафах, мають бути  функціональні. Головна вимога для них , зручність використання і максимальний доступ до вмісту шафи.

 Перед виходом з дому важливо зробити останній погляд на свій зовнішній вигляд, тому дуже важливо, щоб шафа була  з дзеркалом для передпокою. Шафа-купе для вузького передпокою повинна  бути підібрана  з точки зору ширини і глибини. Якщо ви є власником  невеликого приміщення, може вам стане в нагоді кутова шафа для передпокою. Це відмінний предмет інтер'єру, оптимально використовує простір, тому поміститься в будь-який кут. Кутові шафи дуже місткі.

Сучасна  шафа-купе для передпокою може мати сидіння. Сидіння нахиляється і всередину можна покласти багато різних речей. Іноді там знаходяться відділення, наприклад, для взуття або інших дрібниць, що дозволяє підтримувати порядок. Завдяки шафі з сидінням для передпокою, можна надіти і зняти взуття, зручно і безпечно. Це може бути особливо важливо для літніх людей, але не тільки. Простір над сидінням можна по-різному використовувати. Передпокій, це найчастіше темне приміщення без вікон, тому чудово підійдуть  світлі  меблі. Візуально збільшать приміщення і навіть, якщо приміщення велике, світлий колір додає інтер'єру легкості.