Приймаємо замовлення онлайн детальніше..

Шафа для одягу основа дитячої кімнати

Шафа для одягу основа дитячої кімнати
Дата: 27.04.2020

Коли в шафі не поміщається вже одяг вашої дитини, тоді варто подумати про купівлю більшої шафи. Повинні в ній бути місткі полиці, штанга для вішалки для одягу і висувні ящики.

В кімнаті малюка одяг і дрібні аксесуари чудово находять місце в практичному комоді. Однак настає час, коли в ящиках стає занадто тісно. Серед багатьох моделей шаф ви знайдете надійні і екологічні з точки зору дизайну, які ідеально можна налаштувати  для декору кімнати і смаку вашої дитини.

Ставка на безпеку і практичність

Для меблів дуже важливо, щоб користування ними  були доступними і комфортними. У дитячих кімнатах встановлюють два види шаф з розпашними і розсувними дверцятами. Особливою популярністю користуються двостулкові шафи. Дверці шафи  повинні відкриватися легко і плавно. Зручні у користуванні розсувні дверцята. Їх функціонування забезпечують нижні і верхні напрямні. Такою системою оснащені шафи-купе для дитячої.

Полиці та ящики повинні бути забезпечені спеціальним замком, це дає впевненість у тому, що не випадуть. Ще однією перевагою дитячих меблів є практичне пристосування їх до потреб дитини. Держаки на вішалки для одягу, полиці та ящики повинні бути розташовані на такій висоті, щоб діти могли самостійно використовувати свої речі. Кутові шафи можуть стояти окремо,  або ж  бути елементами модульного блоку. Застосовується переважно  розсувний  спосіб відкривання дверей.

Крім практичних переваг шафи-купе,  дуже важливо, щоб добре виглядала в дитячій кімнаті. Шафа не повинна  бути занадто темною, тому що може пригнічувати невелике приміщення. У дитячій кімнаті добре виглядають меблі звичайно і з натурального дерева. Для кімнати дівчинки можна вибрати шафу з дзеркалом або з дизайнерським декором в дівочих відтінках і візерунках. В кімнаті хлопчика на фронті шафи, безсумнівно, з'явиться зображення улюбленої спортивної команди або будь-який інший елемент, пов'язаний з його захопленням.

 

Новини:
Формат роботи на каранині

Формат роботи на каранині

Дата: 14.04.2020
Вітаємо з Новим Роком

Вітаємо з Новим Роком

Дата: 30.12.2019
Акція - доставка по Західній Україні - 400грн!

Акція - доставка по Західній Україні - 400грн!

Дата: 12.09.2019
Блог:

Шафа для дитячої кімнати

Шафа для передпокою

Вибираємо шафу-купе для дитячої кімнати


Всі статті