Шафа для невеликого приміщення

10.08.2020
Шафа для невеликого приміщення

Може здатися, що велика шафа в маленькій квартирі це не реально, нічого більш далекого від істини. Вибір меблів в маленьку кімнату необхідно починати з шафи. Адже саме вона є найбільш місткою і функціональною. У випадку з невеликим приміщенням, шафу можна вмонтувати в стіни, тим самим зробивши для себе міні гардеробну.

Вона повинна мати як мінімум півтора метра в ширину для зручності використання, містка  шафа завжди має відділи для сезонного одягу, білизни, та постільних речей. Кутові моделі  дозволяють заповнити порожній простір в кутку кімнати. Незважаючи на компактні розміри, кутові шафи досить місткі і практичні. Кутові меблі особливо актуальні у вузьких кімнатах і невеликіх приміщеннях, так як займають мінімум робочого простору.  Їх використовують не тільки в житлових кімнатах, але і на кухнях.

Головне в дизайні невеликих приміщень функціональне використання майже кожного сантиметра вільного простору, де встановимо шафу для одягу, комод або стелаж. Ми будемо вибирати рішення, універсальні і компактні.

Шафи-купе, замовляємо до самої стелі, це дозволить нам заощадити якомога більше місця для зберігання. Забудова до самої стелі більш містка, за рахунок своєї глибини, ніж стандартні навісні шафки глибиною до 40 см. При виготовленні будь-якої моделі застосовуються  різні матеріали, це може бути пластик, скло, дерево, ДСП і ДВП.

У разі невеликих приміщень, краще всього підійде світла обробка шаф. Ідеальним варіантом, буде виготовлення шафи з дверцями у вигляді дзеркал. Присутність на дверцятах дзеркальних поверхонь набагато збільшує простір кімнати. Завжди можливо підібрати  шафу, яка точно підійде під розміри вашої спальні і буде зручною саме для вас.