Шафа для дитячої кімнати

15.01.2023
Шафа для дитячої кімнати

При виборі дитячих меблів варто звертати увагу на її функціональність та позачасовість. Виробники пропонують різні моделі  шаф у дитячу кімнату. Яскрава палітра створить правильну атмосферу. Різні форми та розміри впишуться у будь-яке приміщення.

Меблі в дитячій кімнаті також повинні бути естетичними і робити інтер'єр затишним. Шафу  необхідно підбирати в залежності від площі кімнати та потреб дитини. Шафа не повинна займати весь вільний простір, але при цьому бути максимально місткою.

При виборі дитячих меблів слід звертати увагу на її функціональність. Саме тому кутова шафа варта уваги, оскільки вона вміщує набагато більше одягу та аксесуарів, ніж традиційна модель, а завдяки своїй специфічній конструкції працюватиме навіть у невеликій кімнаті.

Зробіть ставку на ящики та полиці, заповнені органайзерами, в які помістяться футболки, шорти, сукні та спідня білизна. Виділіть їм місце на рівні очей дитини, важливо, щоб вони могли вільно діставати одяг. Також це чудова можливість навчитися підтримувати порядок.

Літній одяг взимку кладуть на верхню полицю або кладуть у ящик для сезонного одягу. З іншого боку, речі на холоднішу пору року не знадобляться вам влітку, запакуйте зимові куртки або светри у вакуумні пакети для одягу. Це правило стосується і взуття, тут відмінно підійдуть етикетки. Ви можете створити власну систему підпису коробок, використовуючи, наприклад, ініціали власника, тип взуття або колір пари. Залиште взуття у нижній частині шафи.

Перевіряйте, чи безпечні обрані моделі для наших дітей. Дитячі меблі повинні бути, перш за все, безпечними, тому при виборі правильної шафи звертайте увагу на матеріал, з якого вона виготовлена, систему замикання окремих елементів та стійкість таких меблів. Найнадійніше буде вибрати дерев'яну шафу для дітей, адже така натуральна модель має антиалергічні та електростатичні властивості. Сучасні виробництва випускають шафи з ДСП та МДФ, які практично нічим не поступаються за якістю натуральному дереву, завдяки впровадженню суворих стандартів безпеки.