loader

Графік поставок + акція Детальніше →

Шафа для дитячої кімнати

Шафа для дитячої кімнати

Шафа в дитячій кімнаті, це дуже функціональний предмет меблів, без якого іноді важко уявити собі кімнату малюка. Необхідно  добре продумати його оформлення, розташування елементів в інтер'єрі, це допоможе вирішити багато проблем зі зберіганням не тільки дитячого одягу, але і іграшок і сезонних речей.

Плануючи шафу-купе в дитячій кімнаті, варто брати до уваги, що шафа-купе буде належати йому в найближчі кілька років. Найзручніше такий варіант, який поєднує в собі простір для одягу, полиці для взуття і аксесуарів, а також місце для іграшок.

Шафи-купе більш компактні, ніж класичні , але при цьому залишаються досить місткими. Шафа в дитячій кімнаті, вмістить безліч речей і дозволить дитині швидкий доступ до одягу. Досить укласти їх на нижніх  полицях, так, щоб малюк міг самостійно, без допомоги батьків діставати одяг. Це навчить його самостійності і відповідальності.

 Коли дитина має легкий доступ до полиць і вішалок з одягом, вона вчиться підтримувати порядок, класти все на своє місце. Тому необхідно дозволити дитині взяти участь у сортуванні речей, самостійно вибирати і складати одяг і знати, що кожна річ може мати своє і тільки своє місце.

Шафа в дитячій кімнаті це не просто предмет меблів, в якому зберігається одяг та необхідні речі. Адже шафа це ідеальне укриття під час домашніх ігор. Добре спланована  шафа-купе в дитячій кімнаті, це меблі на довгі роки. Шафа в кімнаті дитини, це багатофункціональний предмет меблів. Оформлення дитячої кімнати, це унікальна можливість проявити творчий підхід. Практичність батьків і винахідливість малюків допоможуть створити індивідуальний дизайн, а головне, комфортно облаштувати приміщення.

23.05.2020