Шафа для дитячої кімнати

Шафа для дитячої кімнати
Дата: 06.03.2020

Шафа для дитини, це важливий елемент декору дитячої кімнати,  буде служити протягом багатьох років і не потрібно буде її міняти щороку. Ідеальною буде шафа з можливістю регулювання висоти штанги для одягу, щоб відповідати потребам  зростаючих  дітей.

На ринку існує багато готових наборів меблів, які призначені для дитячих кімнат. Цікавим рішенням буде покупка шафи-купе. По-перше, шафи-купе вписуються в будь-який дизайн приміщення, неймовірно універсальні. Основним елементом,  який визначає їх зовнішній вигляд, є розсувні двері. В процесі вибору важливо звернути увагу на матеріал, з якого меблі виготовляються. Матеріал повинен бути екологічно чистим, не містити шкідливих компонентів.

Шафу для дитячої кімнати краще робити на замовлення, для того, щоб вона була місткою, зручною і підходила саме для вашого інтер'єру за кольором і фактурою. Дуже зручно, коли шафу роблять висотою до стелі, так значно економиться простір кімнати. Професійно складений проект шафи дозволить створити повноцінну систему зберігання речей і одягу. У ньому знайдеться місце для білизни, сорочок, штанів та взуття.

Відмінним рішенням для невеликої дитячої кімнати стане кутова шафа. Зовні вона зовсім не виглядає великою, але всередині досить багато місця, щоб скласти все необхідне. Кутову шафу в дитячу кімнату можна поставити і окремо. Якщо для хлопчиків більше місця в шафі потрібно приділити полицям, то для дівчаток корисніше буде встановити поздовжні вішалки, на яких можна повісити сукні, блузки та інший одяг.

Існує безліч варіантів зовнішнього оформлення шафи. Як правило, для дитячої вибирають найбільш яскраві і оригінальні забарвлення. Особливо цікаво виглядають малюнки і зображенням, нанесені способом фотодруку. Такі  меблі стануть справжньою прикрасою будинку, і сподобаються вашій дитині.

Новини:
Вітаємо з Новим Роком

Вітаємо з Новим Роком

Дата: 30.12.2019
Акція - доставка по Західній Україні - 400грн!

Акція - доставка по Західній Україні - 400грн!

Дата: 12.09.2019
Вітаємо з  днем Святої Трійці

Вітаємо з днем Святої Трійці

Дата: 15.06.2019
Блог:

Як вибрати шафу для передпокою?

Зручна шафа для передпокою

Шафа для документів


Всі статті