Шафи для дитячої кімнати

06.04.2021
Шафи для дитячої кімнати

Якою  має бути шафа  для дитячої кімнати? Шафа для дитячої кімнати, не повинна бути занадто яскравою. Варто зробити ставку на універсальний предмет меблів, така шафа буде служити дитині більше часу.

В першу чергу шафа повинна  бути функціональною, найкраще підходять тут меблі з висувними ящиками, а також полицями різної висоти , нестандартних форм. Друга особливість, якою  повинна  виділятися шафа для дитини, це безпека. Предмет меблів повинен бути виготовлений з сертифікованих матеріалів.  Шафа для дитини з полицями, повинна  мати необхідну висоту, щоб дитині було  зручно діставати речі.

Розмір повинен відповідати розмірам приміщення. Якщо ви вибираєте велику шафу, вона  може зменшувати приміщення. У свою чергу, при виборі занадто маленької моделі,  шафа буде непомітною  на тлі інших елементів.

Матеріал виготовлення, ще один критерій, на який варто звернути увагу. Перевагу віддавайте меблям з натуральної деревини або МДФ. Відмінне рішення для кімнати дитини, шафа з підсвічуванням. Як правило, усередині шафи спрацьовує датчик на відкривання дверей, і підсвічування запалюється автоматично. У будь-який час, при будь-якій освітленості приміщення, можна буде швидко і безперешкодно знайти потрібну річ.

Колір шафи слід вибирати таким чином, щоб відповідав кольору стін і інших декоративних елементів. Варто пам'ятати, що краще буде, якщо ми поставимо на нейтральний відтінок, пастельні тони також підійдуть в кімнату дитини.

Виробники пропонують все більше цікавих рішень. Тому не дивно, що у нас є необмежені можливості, коли справа доходить до форми і моделі. Кутові моделі, прямокутні, квадратні або забудовані до стелі. Незважаючи на це, не завжди варто шукати оригінальних конструкцій, а навпаки, знайти класичні моделі, які завжди будуть в моді. Вбудована шафа може не тільки розташовуватися в зручній ніші, але й займати простір зі складною геометрією, який  складно було б використовувати для інших предметів інтер'єру.