loader

Графік поставок + акція Детальніше →

Шафа для передпокою

Шафа  для передпокою

Шафа в передпокою, це класика. Практично в кожній квартирі зустрічає нас з порога, заповнюючи нішу або кут. Загальновизнано, що шафа в передпокою просто має бути. Для великого приміщення підійде модель на всю стіну, такі меблі не займають багато місця, за рахунок глибини, можна скласти всі необхідні речі.

Передпокої мають різні розміри і розташування стін, тому шафи-купе в передпокої, в забудові, зроблені на замовлення, є найбільш прийнятним вибором. Замовляючи  шафу на замовлення, ми самі визначаємо, скільки ми хочемо виділити для  неї місця, де її поставити і що ми будемо в ній зберігати. Конфігурація інтер'єру, фасадів і загальна колірна гамма меблів,це наше рішення.

Шафи-купе в забудові дозволяють використовувати повний  простір передпокою. Таку шафу ми можемо планувати від підлоги до стелі, заповнюючи собою весь доступний простір. Шафа для передпокою повністю дозволяє цікаво  організувати простір приміщення.

Шафа зовсім не обов'язково повинна  бути великою. Важливо, щоб вона була відповідним чином спланованою і містка. За місткість і функціональність шафи відповідає продумане планування. Замовляючи  шафу-купе  від підлоги до стелі, ми гарантуємо відмінне місце не тільки для нашого  одягу, але також для гостей, які нас будуть відвідувати.

У невеликій  кімнаті найкраще віддати перевагу світлим меблям, або моделям з дзеркалом. Цей прийом допоможе візуально розширити розміри коридору та зробить його просторіше. Дійсно, дзеркальне заповнення фасадів має багато переваг. І хоча про дзеркальні фасади, ви повинні дбати,  безумовно, плюсів більше, ніж мінусів. Насамперед, дзеркало  візуально збільшує інтер'єр, тому підходить для шаф, встановлених у вузьких, темних і маленьких передпокоях.

 Можна дуже цікаво спроектувати шафу-купе в передпокої, монтуючи дзеркало  тільки на окремих фронтах. Дзеркало ми можемо  об'єднати з іншим, оригінальним матеріалом на одному фронті. Все залежить від нашої фантазії і почуття стилю і клімату салону.

 Шафа з дзеркалом у передпокої також вирішує інші проблеми. Не потрібно думати, де встановити класичне  дзеркало, щоб оглянути себе перед виходом з дому. Велика дзеркальна поверхня на двері шафи це дуже практичне і зручне рішення, яке не займає місця на стінах передпокою. Так що варто розглядати цей варіант, плануючи шафу-купе в передпокої.

 

 

20.05.2020