Розсувна шафа, функціональний предмет меблів для кухні

Розсувна шафа, функціональний предмет меблів для кухні
Дата: 13.02.2020

Колись розсувна шафа знаходилась в основному в прихожих і спальнях, а сьогодні своє місце вона знайшла і на кухні, як елемент функціональної і дизайнерської забудови. Практичні функції, які пропонують шафи з системою розсувних дверей, дозволяють зберігати все, що нам потрібно, від продуктів харчування до побутової техніки та кулінарних книг.

На кухні ми проводимо багато часу,  з такою великою кількістю функцій, які виконує ця домашня зона, підтримка зразкового порядку може бути надзвичайно складною. Це особливо помітно в невеликих приміщеннях, де не вистачає місця для посуду, кухонного обладнання або консервацій.

У цьому випадку ідеальним місцем для зберігання кухонного приладдя на невеликій площі є містка шафа з розсувними дверима, яка не вимагає додаткового місця при відкритті і може вмістити більше, ніж звичайні кухонні шафи. Меблі, спроектовані за розміром, не тільки легко впишуться у важкодоступний простір, але і дозволять візуально збільшити його.

Розсувна шафа, це відмінне рішення для людей, які мають численну сім'ю і люблять кожен день експериментувати на кухні, що пов'язано з необхідність зберігання кухонного інвентарю. Таку шафу найкраще встановити поруч зі стільницею і плитою. Варто додати, що розсувні двері не займають місця перед меблями при відкритті, що є перевагою, особливо в невеликих кухнях, де є тільки вузький прохід.

Шафа з розсувними дверима в кухонному просторі не повинна нікого дивувати, вона відмінно справляється зі зі своїми обов'язками. Завдяки своїй місткості і функціональності, це дає широкі можливості для демонстрації тим, хто влаштовує як великі, так і маленькі кухонні інтер'єри.

Новини:
Вітаємо з Новим Роком

Вітаємо з Новим Роком

Дата: 30.12.2019
Акція - доставка по Західній Україні - 400грн!

Акція - доставка по Західній Україні - 400грн!

Дата: 12.09.2019
Вітаємо з  днем Святої Трійці

Вітаємо з днем Святої Трійці

Дата: 15.06.2019
Блог:

Як вибрати шафу-купе?

Шафа у вітальні

Як складати одяг і аксесуари?


Всі статті