Приліжкова тумбочка

Приліжкова тумбочка
Дата: 25.12.2018

Тумбочки роблять спальню затишною і максимально комфортною, це корисні меблі, без яких важко уявити спальню. Саме на них стоять лампи і будь-які дрібниці, які в нічний час можуть виявитися виключно необхідними. Вироби випускаються разом зі спальним гарнітуром і окремо.

В асортименті магазинів є різні тумбочки, які ідеально доповнюють будь-який інтер'єр салону. Ми можемо придбати навіть м'які тумбочки, чия оббивка і колірна гамма ідеально підходить для ліжка. Серед більш стандартних рішень знаходяться столики дерев'яні, покриті шпоном в будь-якому фарбуванні або столики з ДСП, МДФ, ковані.

Купуючи приліжкові тумбочки, звертайте увагу на якість і безпеку матеріалів, зручність фурнітури. Дверцята, шухлядки повинні плавно відкриватися. Приліжкові тумбочки повинні бути надійними і максимально зручними у використанні. Широкий асортимент самих різних моделей надає можливість придбати якісні тумбочки під телевізор, для білизни, в спальню, як частина меблевого гарнітура для дитячої

Тумбочки не обов'язково повинні бути з того ж набору, що і інші меблі для спальні, наприклад світлі меблі ідеально поєднуються з темними меблями і навпаки. Якщо ви віддаєте перевагу більш оригінальним рішенням, досить трохи фантазії. Тумбочки часто продаються в комплекті з ліжком. Це дуже зручне рішення, оскільки дозволяє переконатися в тому, що меблі в спальні будуть  ідеально гармоніювати з іншим інтер'єром.

Багато що залежить від загального стилю, в якому оформлена наша спальня. Найпопулярнішою є тумба сучасна, а також тумбочка ретро. І тут з'являється проблема, тому що "сучасність" і "ретро", це дуже загальні поняття. На щастя, ми все частіше цікавимося дизайном, і, отже, ми прикрашаємо наші інтер'єри в дуже конкретних і строго певних стилях.