Особливості вибору шафи-купе

05.06.2023
Особливості вибору шафи-купе

Можна перераховувати масу переваг шаф-купе, але, мабуть, найбільшою їх перевагою є той факт, що вони підходять для невеликих приміщень. У вас вузький довгий передпокій, і ви не можете дозволити собі традиційний гардероб? Нічого не втрачено! На допомогу приходить шафа-купе, в яку помістяться всі куртки та пальта та багато інших речей.

Завдяки розсувним дверям ви можете легко дістатися  до кожної зони вашого гардеробу,  ви можете легко дістати свій одяг. Шафа-купе може мати дверцята з різних матеріалів, що надасть  неповторного характеру. Цікавим рішенням стануть двері, вкритІ  дзеркальним склом. Дзеркальна шафа-купе відноситься до найбільш популярних предметів інтер'єру і зустрічається в кожному другому будинку. Завдяки універсальності  відмінно вписується в спальні, вітальні, передпокої та в будь-якій іншій кімнаті.

Виготовляються шафи-купе у широкій кольоровій гамі. Меблі світлих відтінків візуально збільшують простір. Темні конструкції  інтер'єр  роблять  масивнішим, але при цьому лаконічним. Щодо оформлення дзеркальної вставки, то вона цікаво декорується за допомогою інноваційних технік. Гарний розпис на склі дозволить урізноманітнити інтер'єр, привнести до нього нотки свіжості та оригінальності.

Якщо площа кімнати не розрахована на велику шафу прямої форми, можна заощадити простір за допомогою кутової шафи-купе. Дзеркальне покриття дверей забезпечить кімнату достатньою кількістю світла, до того ж не доведеться ламати голову над місцем для звичайного дзеркала.

Наявність шафи-купе у дитячій дозволяє підтримувати порядок у кімнаті. У ньому достатньо місця для зберігання не лише одягу малюка, але й іграшок. Шафа-купе, зручний варіант меблів і в кабінет. Щоб заощадити простір, достатньо встановити конструкцію в нішу, якщо вона передбачена плануванням приміщення.