Молодіжна кімната для хлопчика

Дата: 26.03.2019
Молодіжна кімната для хлопчика

Кімната дитини повинна поєднувати в собі безліч функцій, так як одночасно, це спальня, місце для навчання, відпочинку, розваг, а також товариських зустрічей з однолітками. Крім того, дуже важливо, щоб приміщення ідеально відповідало смаку підлітка. Отже, що ж робити, щоб молодіжна кімната успішно служила дитині більше одного сезону?

 Перш за все, слід враховувати інтереси дитини. Кімната для підлітка повинна бути спроектована з урахуванням його індивідуальних потреб і очікувань. Оригінальною ідеєю буде поділ приміщення на три зони, спальню, місце для навчання і для відпочинку. Кімната підлітка, це простір, в якому варто подбати про будь-які, навіть найменші деталі.

Як виділити місце для навчання?

Робочий стіл повинен відповідати росту дитини, поворотне крісло забезпечить йому правильне положення під час роботи над домашніми завданнями. Ці два елементи обладнання приміщення, мають великий вплив на правильний розвиток і здоров'я вашої дитини, тому варто вибирати меблі високого класу, які будуть  доповнені регулюючими механізмами.

Куточок, призначений для навчання повинен знаходитися біля вікна, доступ природного денного світла буде плюсом. Також варто подбати про те, щоб стільниця столу була досить великою, доведеться на ній розмістити книги, зошити, ноутбук, настільний комп'ютер. Кращим рішенням буде модель з ящиками, допоможе в організації предметів і в підтримці чистоти.

Молодіжна кімната для хлопчика повинна бути оснащена ліжком з функціональним контейнером для постільних речей, подушки і ковдри. Таким чином, особливо в невеликому просторі ви заощадите багато місця в шафах і комодах. Цікавим рішенням буде настільна лампа, яка кріпиться до столу, такі лампи бувають на гнучкому кронштейні, що дозволяє дитині направляти світло в потрібну сторону.

Цікава можливість придбання двоярусної конструкції, де внизу буде знаходитися письмовий стіл або шафа, а на другому поверсі спальне місце. В квартирі з низькими стелями більше підійде високе ліжко з двома рядами ящиків під матрацом, висувні стільниці, пуфи з дном для зберігання речей.