Меблі для передпокою

Дата: 13.09.2019
Меблі для передпокою

Передпокій зазвичай є простором з досить невеликою площею, ми повинні розмістити  верхній одяг, взуття, а також всілякі аксесуари. На допомогу в зберіганні всіх елементів одягу приходять нам шафи.

Так як в коридорі, як правило, немає вікон і він темніше ніж інші кімнати, краще виглядатимуть світлі тони меблів. Вони більше відбивають світло і візуально збільшують простір.  Можна поєднувати контрастні відтінки світлого і темного кольору. Наприклад, колір корпусу світлий, а кромка ДСП темна. Дзеркальні дверцята шафи-купе мають додаткову перевагу. Крім того, що вони використовуються для приведення себе в порядок перед виходом на роботу, так ще, вони візуально збільшують простір, а це важливо.

Підбираючи шафу-купе для установки в передпокої, перш за все, необхідно звернути увагу на розміри приміщення і обрані нами меблі, а також подумати, який тип дверей для шафи підходить для нашого передпокою найкраще. Шафи повинні бути просторі, добре організовані і структуровані так, щоб якомога краще використовувати кожен доступний сантиметр. Зупинивши свій вибір на шафі-купе, ви зможете звільнити свій передпокій від різних дрібних елементів меблів, які захаращують простір.

Ніша на вбудовану шафу повинна мати глибину більшу, ніж сам предмет меблів. Поширена помилка полягає в тому, що беремо стандартний розмір шафи, забуваючи про товщину її стін і дверей. Варто знати, що для монтажу розсувних дверей необхідно 8-10 см (в залежності від товщини стулок).

Розсувні двері не вимагають вільного місця перед шафою, ідеально підходять, наприклад, в тому випадку, коли навпроти меблів розташовані двері в спальню і ванну кімнату, а також у разі вузького або маленького передпокою. Певною незручністю є те, що вони не дають повне уявлення про інтер'єр шафи, одне крило завжди залишається закритим. У дверях гармошкою, вузькі крила з'єднані петлями і переміщаються по трасі, на стелі. Вони є відмінним рішенням для шаф більш, ніж 90 см, тому що забезпечують вільний доступ до  шафи. Альтернативою є двері з електроприводом підйомно-складні.