Меблі для дитячої кімнати

Меблі для дитячої кімнати
Дата: 13.12.2018

Кімната дитини змінюється протягом багатьох років, але правильно підібрані меблі для дитячої кімнати будуть служити протягом тривалого часу. Замість того, щоб купувати набір нових меблів для дитячої кімнати кожні кілька років, ви можете використовувати ті, які у нас вже є. Простий, нейтральний стиль дитячих меблів може служити довгі роки.

Варто переконатися, що всі матеріали в меблях є гіпоалергенними і відповідають найвищим стандартам. Стійка конструкція є однаково важливою, тому що не загрожує перекиданню меблів  в дитячих кімнатах, вони  повинні бути надійно закріплені на стіні. Закруглені кути дитячих меблів пом'якшують наслідки зіткнення. Не, можливо уникнути падінь, але травми будуть менш болючими. Якщо ви плануєте купити ліжко з поперечиною, подивіться на моделі, які можна збільшити, коли дитина підросте. Відмінно зарекомендували себе знімні перила, таким чином, ліжечко легко перетворити в ліжко для більш дорослої дитини.

Пеленальні комоди, це місткі дитячі меблі. Особливістю комода є пеленальна поверхня. Дошка пеленальна, в більшості випадків, знімається або закладається назад і тому, коли малюк стане дорослішим, проблема покупки комоду буде знята на довгі роки. Також пам'ятайте, що дитячі комоди, необхідні для зберігання одягу дитини. Тим більше зручно, якщо кімната невелика і, наприклад, в ній немає місця для шафи-купе. Ще один цікавий варіант, оновити старий комод "для дорослих" і обклеїти його дитячими шпалерами, наклейками або просто перефарбувати фарбою.

Варто заздалегідь подумати про меблі для маленького учня, тобто про стіл і стілець. Стіл підбираємо до росту дитини. Зручно коли стільницю можна монтувати на різній висоті, з урахуванням зростання користувача, це забезпечить зручність на довгі роки.  Занадто низький або занадто високий може викликати проблеми з хребтом. Стілець повинен мати регульовану висоту сидіння і спинки.