Кутова шафа

03.12.2020
Кутова шафа

Кутова шафа чудово підходить там, де потрібно заощадити якомога більше місця. Класична шафа,це найбільш міцна конструкція, яку важко адаптувати для сучасних інтер'єрів. Такий предмет меблів повинен гармоніювати з інтер'єром кімнати.

Найпопулярніші кутові шафи-купе, це такі, які ми ставимо в кутку кімнати, на стику двох стін. Це хороше рішення в тому випадку, коли у нас мало місця в кімнаті, і ми хочемо облаштувати вільний кут. Така шафа добре впишеться в молодіжній  кімнаті або дитячій. Вибір готових кутових шаф є дуже великий, практично кожен меблевий магазин має їх у своєму асортименті.

Якщо ж ви вирішили купити шафу на замовлення, варто спроектувати її так, щоб кожен елемент був найбільш практичний. Якщо ви ставите питанням, як спроектувати шафу-купе, спочатку точно виміряйте, скільки вам потрібно місця для зберігання. Краще всього, якщо глибина шафи становить 60 см, а ширина від 50 до 100 см. Але не варто забувати, що чим довше полиці в шафі, тим вище їх сприйнятливість до деформації. Мінімальна глибина простору для одягу 55 см, хоча сам вішалка має розмір 42-46 см.

Висота квартир коливається в залежності від будівництва, від 250 см до 270 см, в той час як шафи-купе проектуються, як правило, на висоту від 190 см до 220 см. Тому рідко трапляється, щоб готові шафи були вище. Це означає, що у нас буде ще багато місця до стелі, це і добре, і погано.

Деякі люблять облаштувати собі цей простір, поставивши на стійку коробки або аксесуари. Інші люди, в свою чергу, віддають перевагу шафам-купе  на висоту квартири, так, щоб стикалися з стелею. У такому випадку варто подумати про індивідуальний проект шафи.

При кутовій забудові приміщення можна легко комбінувати розсувні двері з відкидними дверима, отримуючи, таким чином, дуже функціональний і практичний предмет меблів. Дизайн шафи, це також індивідуальна організація простору всередині. Ми можемо запланувати як кількість полиць або висувних ящиків, так і висоту, на якій  висить одяг.

 Мінімальна глибина простору для одягу повинна становити 55 см. Це дозволяє уникнути можливих складок на сукнях, сорочках або піджаках. Для верхнього одягу або суконь підходить висота від 150 см до 170 см, а для сорочок або костюмів  100-110 см. В меблевому магазині ви знайдете безліч різноманітних шаф кутового типу різних конструкційних і стилістичних особливостей.