Кутові шафи-купе

30.11.2020
Кутові шафи-купе

Незалежно від того, чи збираєтесь ви придбати шафу-купе для спальні, передпокою або для дитячої кімнати, необхідно звернути увагу на кілька важливих факторів, таких як об'єм, розміри і тип конструкції.

Кутові шафи-купе

Найчастіше кутові шафи-купе є невеликі, але дуже місткі, для  невеликої спальні або в кімнаті дитини дуже добре підходять. Кутова шафа з дзеркалом буде хорошим рішенням. Така  шафа максимально використовує простір, крім того, дзеркало візуально збільшить приміщення.

Щоб шафа-купе була  максимально функціональною, належну увагу слід приділити її наповненню. Кутові шафи-купе зручні там, де ми зацікавлені в залученні великої кількості місця для зберігання, звідси їх величезна популярність. У невеликих спальнях і вузьких прихожих  ми не можемо собі дозволити класичну шафу. А кутова модель розроблена для вузьких приміщень.

Влаштовуючи невелику квартиру, ми повинні піти на ряд компромісів. Невеликий метраж регулюється своїми законами, але при наявності меблів, призначених для невеликого приміщення, можна організувати стильний, комфортний і, перш за все, функціональний простір для життя. Кутова шафа з достатньою кількістю поличок, штанг знайде застосування в багатьох типах приміщень.

При виборі шафи варто керуватися не тільки естетичними міркуваннями конкретної моделі, але і іншими параметрами. Одним з них є розміри. Найбільшою популярністю користуються моделі висотою близько 2 метрів і навіть вище. По-перше, допоможуть вмістити багато речей,  а по-друге, бувають вдалі варіанти розміщення вбудованої шафи-купе в будь-якій ніші в кімнаті.

У класичній вітальні або в стильній спальні відмінно буде виглядати шафа кутова з відкидними  дверима. Всередині розділена на дві секції, з полками і зі штангою для одягу, завдяки чому вміщує багато речей. Обов'язковим атрибутом функціональної шафи-купе є висувні ящики,  можна скласти всі дрібні речі.  Кількість ящиків залежить від побажань замовника. Бувають шафи-купе, в яких передбачена можливість зміни їх кількості і висоти в ході експлуатації.