Кухонні меблі

06.06.2023
Кухонні меблі

Кожна навіть дуже невелика кухня в багатоквартирному будинку повинна дозволяти зручно готувати їжу. Підбір та розташування шаф має велике значення для функціональності інтер'єру. Кухонні меблі також впливають на естетику інтер'єру.

У маленькій кухні з вікном можна використовувати планування буквою Г,використовуючи підвіконня як додаткову стільницю. Ще одне популярне рішення, відокремити кухню від вітальні півостровом. Таким чином, ви отримуєте додаткову робочу поверхню та місце для зберігання, не втрачаючи при цьому відчуття простору.

Можливість скласти свій комплект з типів та розмірів шаф, що є в даній колекції, дає можливість вибрати ті, які найкраще відповідають вашим потребам та габаритам приміщення. Можливість підібрати стиль, колір та оздоблення меблів до решти інтер'єру квартири.

Кухні на замовлення також мають переваги. У вас є повна свобода вибору матеріалів, розмірів та комплектації шаф. Ви самі вирішуєте, віддаєте перевагу полицям  або ящикам, традиційно відкритим дверцятам  або фасадам, які відкриваються вгору. В результаті ви отримуєте кухню, що ідеально відповідає вашим потребам та формі інтер'єру.

Виготовлені на замовлення меблі дозволять оптимально облаштувати всю кімнату. Ви використовуватимете стаціонарні ніші, кути. Облаштування маленької кухні необхідно адаптувати до форми приміщення. У вузьких інтер'єрах, найкраще підійдуть однорядні будівлі.

Ретельно сплануйте кухонні шафи. Для початку ретельно виміряйте кухню: висоту, ширину окремих стін, відстань від краю вікон, дверей. Поруч із плитою стане в нагоді шафа, куди можна сховати каструлі та сковорідки. Ви можете вибрати предмет меблів з дверцятами або глибокими висувними ящиками. Ящики також знадобляться для столових приладів та іншого кухонного приладдя. Над варильною панеллю найкраще розмістити спеціальну шафу над витяжкою.