Функціональна шафа

Дата: 28.02.2019
Функціональна шафа

Незалежно, в якій кімнаті ми хочемо поставити шафу, вона повинна бути, перш за все, дуже функціональною. Повинна вмістити весь наш одяг, постільну білизну і ковдри, а нерідко виконує також функцію комори на щітку або пилосос.

Спальня, ідеальне місце для розміщення шафи. Якщо тільки у нас достатньо місця, відмінно підійде в якості місця для зберігання одягу і аксесуарів, а також постільної білизни. Вбудована шафа самий бездоганний варіант для будь-якої площі.  Вона дозволить гармонійно вписатися в будь-яку спальню, так як, зроблена буде саме під технічні особливості кімнати. Шафа зможе істотно заощадити місце і стати функціональним придбанням.

Шафа в спальні повинна мати досить спокійний характер малюнка. Це приміщення, яке повинно сприяти атмосфері розслаблення,  виразний предмет меблів може відволікати. Якщо поверхня досить мала, давайте виберемо розсувні двері, не вибираючи додатковий простір при відкриванні. Якщо ми хочемо додати декоративний елемент і трохи приховати іі розміри, ми можемо вибрати фронт, прикрашений настінним розписом.  Автономна шафа, це ідеальний вибір скрізь, де забудова всієї стіни або кута неможлива. Деякі компанії дають можливість спроектувати шафу в інтер'єрі, згідно вашої ідеї.

Шафа у вітальні

Вітальня є хорошим місцем для шафи, особливо в тих квартирах, в яких спальня не надто велика. Якщо вітальня неправильної форми, вбудована в нішу шафа, може трохи вирівняти інтер'єр. Таке рішення не перевантажує простір. Підібрані до стін фасади можуть не привертати занадто багато уваги. В  традиційних інтер'єрах  ідеально підійдуть натуральні відтінки дерева.

Для великих приміщень ідеально підходять розсувні шафи-купе , які дають повну свободу використання. Є багато моделей, на фронтах яких встановлені дзеркала. Таке рішення візуально збільшує простір, що підходить для невеликих кімнат.