Функціональна шафа для спальні

11.05.2023
Функціональна шафа для спальні

Шафа в спальній кімнаті грає не лише свою пряму роль, зберігати речі, а й дизайнерську. Звичайно, ніхто з нас не може уявити собі квартиру без місткої та солідної шафи. У той час як унікальність  цього предмета меблів не викликає сумнівів, його вибір може спричинити деякі проблеми, особливо якщо йдеться про таке особливе приміщення, як спальня.

Колір шафи визначається загальним дизайном простору і кольором меблів, що є в ньому. Як правило, для спальні використовують світлі, пастельні відтінки, білий, кремовий, рожевий. Шафи для спальні бувають вбудованими, частково вбудованими, корпусними.

Містка шафа для спальні повинна гармоніювати зі стилем та обстановкою кімнати, не порушуючи її затишну атмосферу. Вирішуючи купити конкретний предмет меблів, зіставляйте його в першу чергу з розмірами кімнати і розміром вільного простору, що є у вас.

Перше, на що слід звернути увагу при виборі багатофункціональної шафи для спальні, це розміри. Як їх правильно вибрати? Зазвичай вважається, що на комплект одягу одній людині потрібно близько 140 см при стандартній висоті меблів 210 см. Однак якщо ви шукаєте шафу для спальні з двоспальним ліжком, інвестуйте в модель вдвічі більше.

Якщо ви хочете максимально використовувати свій простір, не жертвуючи при цьому функціональністю меблів, подумайте про моделі, виготовлені на замовлення. Крім того, робіть ставку на моделі з розсувними  дверцятами. Все це дозволить вам зменшити простір, що займається предметом меблів,і при цьому оптимально облаштувати кожен сантиметр маленької спальні.

Практичні полиці, ящики, вішалки, різні штанги або кошики для взуття, ці елементи дозволять вам не тільки значно збільшити місткість меблів, але й утримувати їх у чистоті та порядку.

Цікавим варіантом також може стати тонке світлодіодне підсвічування полиць і ящиків усередині шафи. Це рішення значно полегшить вам використання меблів у пізній вечірній або нічний час.