Функціональні шафи

02.12.2020
Функціональні шафи

Незалежно від того, в якій кімнаті ми хочемо поставити шафу, вона повинна  бути, перш за все, дуже функціональною. Повинна вмістити весь наш одяг, постільну білизну та ковдри, а нерідко виконує також функцію комори на щітку чи пилосос.

Спальня, це ідеальне приміщення для облаштування шафи. Якщо тільки у нас достатньо місця, відмінно підійде в якості місця для зберігання одягу і аксесуарів, а також постільної білизни. Добре, якщо обладнана штанга для вішалки, декілька ємких висувних ящиків і полиці для речей, які ми використовуємо щодня, і ті, які ми використовуємо рідше.

Постільну білизну, краще всього зберігати на верхній полиці. Класичні окремо розташовані шафи зазвичай займають багато місця, а тому підходять для спалень великого розміру. Кутові шафи у спальні зазвичай вибираються, коли простір обмежений або ж потрібна велика місткість шафи. Шафи у спальні є необхідним елементом меблів.

Вітальня є прекрасним місцем для шафи, особливо в тих квартирах, в яких спальня не надто велика.  Правильно підібрана шафа, здатна органічно доповнити інтер'єр навіть невеликого приміщення і надати зручне і досить містке місце зберігання речей для всієї родини. Також для збереження порядку в приміщенні, застосовують високі шафи, які відмінно розміщують у собі безліч необхідних у повсякденному житті речей. У невеликих вітальнях будуть доречні кутові моделі напівкруглої, або трикутної форми. Вони найбільш вдало використовують вільну площу, надають інтер'єру стильність.

Великі дзеркальні панелі, створюють ілюзію більшого простору, чим є насправді. Шафа, це предмет меблів, який повинен бути в кожному домі. Вона  повинна бути досить місткою, функціональною, зручною у використанні і підходити для інтер'єру. На ринку існує безліч систем, пристосованих для різних інтер'єрів.