loader

Графік поставок + акція Детальніше →

Дизайн маленького передпокою

Дизайн маленького передпокою

Передпокій, це візитна картка нашого салону. Варто організувати його не тільки модно, але і функціонально. У невеликому передпокої стіни повинні бути світлими, це візуально збільшить приміщення.

Підбір кольору, це одночасно спроба подолання недоліків приміщення, пов'язаних з його формою. Це приміщення  найчастіше невелике і вузьке, але відповідна колірна гамма тут може творити чудеса.

Дзеркало в передпокої, це ще одна тема, яку ні в якому разі не можна пропустити. За розміщення його в дуже маленькому приміщенні говорить багато практичних аргументів.

Може дзеркальна обробка дверцят шафи? Велике дзеркало на стіні або композиція з невеликих дзеркал і дзеркала в ефектних рамах? Як правило, чим більше дзеркало, тим краще. Відбитий у ньому образ додасть кімнаті додаткову глибину. Проте слід уважно продумати його розміщення.

В першу чергу ми робимо ставку на практичність. Упорядкування передпокою  варто почати з визначення ролей, які вони повинні виконувати. Які предмети ми будемо зберігати?

Шафа для передпокою

Якщо простір передпокою дозволяє, то непогано поставити шафу. Оптимальним рішенням є установка в нішу. Шафа в передпокою повинна бути місткою, щоб безперешкодно помістився не лише верхній одяг, але і всілякі побутові предмети.

У шафі в коридорі також можна виділити місце для пилососа або прасувальної дошки. Якщо в магазині ви не знайдете відповідного предмета меблів, шафу для передпокою можна виконати на замовлення. У маленьких коридорах рекомендуються моделі з розсувними дверима і заввишки до самої стелі. Інтер'єр збільшить також шафа з дзеркальними фасадами.

У передпокої повинна бути вішалка. Вішалка крім того, що є практичним обладнанням, стане також і прикрасою вітальні. На ринку є вішалки для одягу в різних формах і кольорах.

Меблі для передпокою повинні включати в себе також шафки для взуття. Невеликі і з відкидними дверима є функціональним рішенням, яке можна застосовувати навіть у невеликому приміщенні. Шафи для взуття можна прикрутити до стіни або вибрати модель, що окремо стоїть. Цей тип меблів дозволить вам підтримувати в передпокої порядок.

 

 

 

20.03.2020