Дизайн гардеробної

06.12.2022
Дизайн гардеробної

Зберігати речі у вбиральні дуже зручно. Це дозволяє зібрати весь одяг та взуття в одному місці. Перше, що потрібно зробити, вибрати місце для даної кімнати. Облаштуйте невелике приміщення у передпокої, заповніть вільні ніші та кути,  за наявності нестандартного планування, коли в одному приміщенні є простір, який можна відгородити та облаштувати там місце для зберігання речей.

Також можна розмістити гардероб в окремій кімнаті. Якщо у вас є така маленька кімната, яку можна використовувати як гардероб, варто облаштувати її так, щоб вона дозволяла зручно і функціонально зберігати одяг. Для невеликого гардеробу достатньо 70 см вільного простору, щоб можна було вільно пересуватися та переглядати речі. Щоб одягнутися і подивитися в дзеркало, потрібно відстань близько 120 см. У свою чергу, щоб побачити всю фігуру в дзеркалі, потрібно мати можливість відійти не менше ніж на 55 см, верхній край дзеркала повинен бути на висоті близько 180 см, а нижній на кілька см вище за підлогу. З огляду на ці практичні вимоги, достатньо виміряти наш інтер'єр, призначений для шафи-купе, та спланувати, як його облаштувати.

Також у приміщення потрібно провести якісне освітлення. В іншому випадку вам буде важко наводити лад і шукати потрібні предмети в обмеженому просторі. Світлодіодне освітлення, ідеальний варіант для вбиральні. Якщо ви плануєте вбиральню в окремій кімнаті, подбайте про те, щоб вона добре провітрювалася. Зробити це можна, наприклад, встановивши двері з нижніми кватирками. Для економії місця та зручності варто подбати про використання розсувних дверей у шафах-купе.

Зазвичай у такому типі приміщень немає доступу до вікон, тому досить темно. Крім того, є той факт, що найчастіше це невеликі приміщення. Тому варто подумати про яскраві кольори, які оптично збільшать та зроблять інтер'єр яскравішим. Тут чудово впишуться білі та бежеві тони, які не виходять із моди вже кілька років.

Найважливішими аксесуарами гардеробу є різні види полиць. Найбільш практичними будуть високі (що забезпечують комфорт і для довгих пальт чи суконь). Також не варто забувати про численні ящики та контейнери. В даний час існує безліч перевірених систем організації гардеробу.