Ідеальний гардероб для спальні

18.11.2022
Ідеальний гардероб для спальні

Шукаєте ідеальний гардероб для спальні? Це важливий вибір для вас та вашого інтер'єру. Шафа, в якій ви зберігаєте свій одяг,  найпоширеніший  предмет  меблів у вашому будинку. Якщо вона зручна і практична, ранок стає приємнішим і спокійнішим.

Гардероб у спальні, підібраний спеціально для вас, це велика зручність. Вибір одягу відбувається швидко, коли кожна річ на своєму місці. Подумайте про те, як виглядає гардероб і скільки одягу вам потрібно зберігати. Також візьміть до уваги взуття, яке ви хочете залишити в гардеробі, та аксесуари, такі як ремені чи прикраси. Можливо, ви хочете, щоб у вашому гардеробі був сезонний одяг, також можна зберігати необхідний текстиль, наприклад, ковдри, постільна білизна, скатертини.

Передбачається, що шафа розміром 140х200 см потрібна для зберігання одягу на одну особу. Якщо ви не колекціонер одягу, такого предмета меблів має бути достатньо. Однак якщо у вас багато одягу, варто вибрати модель трохи більшого розміру. Так само для двох людей добре вкластися в гардероб розміром 180x210 см, а якщо у вас достатньо місця, то більше.

Функціональна шафа в спальні, це велика зручність. Якщо ви знаєте, що вам потрібно, вибрати внутрішню частину шафи-купе буде простіше. Якщо вам потрібно повісити багато одягу, виберіть модель з великою кількістю поперечин. Полиця у верхній частині шафи підійде для сезонного одягу, а низька для зберігання взуття.

Якщо у вас невелика спальня, варто вибрати високу шафу до стелі. Таким чином ви отримаєте ще більше місця для зберігання. Іноді велика шафа здатна замінити комоди та інші меблі меншого розміру, що економить місце у спальні. Найлегше знайти речі, коли вони знаходяться в одному місці. Гардероби, обладнані висувними ящиками, також дуже практичні. Вони допоможуть залишатися організованими. Ящики відмінно підходять для зберігання ременів, шкарпеток та спідньої білизни.