Ідеальна шафа для дитячої кімнати

Дата: 05.08.2019
Ідеальна шафа для дитячої кімнати

Шафа і комод, це одні з найважливіших предметів меблів в дитячій кімнаті. Головне завдання, зберігання одягу, постільної білизни. Все залежить від винахідливості батьків і вільного простору в кімнаті.

Шафа в кімнаті дитини може мати безліч застосувань. Аж ніяк не служить тільки для зберігання одягу. В шафі можна заховати спортивний інвентар, іграшки і навіть книги. Шафа повинна мати особливості, які підійдуть як для малюка, дошкільника і підлітка.

Маленькі діти звертають увагу в першу чергу на колір і прикраси. Для батьків важлива функціональність. Цікавою ідеєю може бути придбання вузької шафи, щоб вмістити одяг і частину предметів в перші роки життя дитини. Потім можна докупити нові елементи, так як розмір одягу і кількість речей збільшується з віком дитини.  Кутова дитяча шафа чудово заощадить простір кімнати, а на поличках цієї шафи можна розставити іграшки, одяг або письмові та інші речі для школи.

Кращим варіантом є для початку шафи, що мають нейтральні фасади або тільки з дрібним колірним елементом. Наприклад, фасади висувних ящиків пофарбовані в синій, зелений або рожевий кольори, а інша частина гардероба є біла. Якщо дошкільник хоче прикрасити свій гардероб наклейками або іншими декоративними елементами, давайте виберемо ті, які легко змиваються.

Багатофункціональна шафа для дитячої кімнати, це інвестиції на багато років. Нейтральний дизайн підійде і в кімнаті дошкільника, і підлітка, так що не буде приводу для заміни меблів. Одним з найбільш важливих критеріїв, які варто враховувати, коли ви вирішите купити шафу-купе, є іі розмір. Ще один критерій, про який не варто забувати, є матеріал, з якого має бути виготовлена шафа. Саме від цього багато в чому залежить термін служби обраних нами меблів.