7 - правил вибору шафи купе!

Дата: 27.07.2017

   Шафа - купе являє собою зручний спосіб зберігати речі і економити корисний простір. У ньому можна зберігати одяг, взуття, постільну білизну, рушники, куртки та пальто. Шафа - купе дозволяє полегшити доступ до одягу і взуття всім членам сім'ї. А закрита система конструкції з економить простір. Однак щоб використання даної меблів було максимально зручним, необхідно знати, як спроектувати шафи купе. Існує п'ять основних правил по вибору таких шаф, що дозволяють придбати зручну і практичну меблі на довгі роки.

ЗАПАС ВІЛЬНОГО ПРОСТОРУ

    При розрахунку розміру шафи-купе слід враховувати не тільки ті речі, які потрібно помістити. Кількість речей з часом збільшується. Народжуються діти або навіть онуки. Тому речі поступово будуть займати все більше вільного простору в будинку. Якщо купувати шафа купе на замовлення, то краще за все зробити великого розміру, а також проектувати його наповнення таким чином, щоб можна було використовувати кожен сантиметр простору.

ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ І ЕКОНОМІЯ МАТЕРІАЛІВ

     Пол, стіна, стеля може служити стінками шафи. Це допоможе заощадити матеріали і ідеально вписати конструкцію в інтер'єр приміщення. Однак підлога повинна бути рівним, а стіни - міцними. Наприклад, гіпсокартонні стіни не зможуть витримати ваги конструкції.

ВИБІР ПРОФІЛЮ

    Профілі можуть бути алюмінієвими і сталевими. Перший варіант є більш дорогим, акуратним, а також відрізняється безшумною роботою. Конструкції економ класу найчастіше обладнуються сталевими профілями.

МЕХАНІЗМ ВІДКРИТТЯ

    Існує кілька механізмів відкриття дверей. Одним з найбільш популярних є варіант, коли двері знаходиться в рамі і рухається по спеціальному пазу. Це досить надійний механізм, однак при сильному ударі або в разі високої конструкції двері можуть зісковзувати. Порушення руху також викликається брудом і пилом в механізмі.

     Більш дорогим і надійним є механізм, при якому двері відкриваються шляхом руху по монорейки. Ще однією перевагою такого варіант є відсутність можливості попадання в механізм бруду.

ШИРИНА стулок

     Навіть велика шафа-купе повинен мати стулки зручною ширини. Якщо вона перевищує метр, відкривати двері буде незручно. В даному випадку краще зробити більше секцій меншої ширини.

ОФОРМЛЕННЯ І ДИЗАЙН

     При замовленні шафи-купе краще не гнатися за модою, а вибирати конструкції в класичному стилі. Велика кількість яскравих деталей, кольорова фотодрук або інші незвичайні елементи можуть швидко вийти з моди. До того ж класичний шафа впишеться в будь-який інтер'єр.

      Замовляючи шафа-купе, перевіряйте сертифікати якості, не економте на матеріалах і вибирайте тільки якісні кріплення і фурнітуру.