Шафа-купе

02.08.2020
Шафа-купе

Шафи-купе дають масу можливостей для освоєння складного простору, особливо під ухилами. Що допоможе зберегти порядок в інтер'єрах, шафи-купе! Відмінно вписуються в доступний простір і організовують складні місця в спальнях, вітальнях, кабінетах, дитячих кімнатах, не захаращуючи їх. Фасади шаф-купе через зіставлення суміжних граней можуть стати практично непомітними, і простір всередині буде підходити для наших потреб, і речей, які ми будемо в них зберігати.

Шафи-купе можуть мати фасади з дуже різних матеріалів, у тому числі з ламінованих плит, ДСП, покритих шпоном, з ротанга та бамбука, з різних видів скла, дзеркал та інших матеріалів, доступних на замовлення. Що важливо, при виборі шафи на замовлення для інтер'єру, можливе об'єднання двох або більше матеріалів в одному крилі, наприклад, клеєного бруса і скла. Завдяки широкому вибору фасадів, виконаних з панелей, що імітують дерево, шафи-купе можна ідеально підібрати з кольором підлоги.

Обробкою фасадів шафи можуть бути сталеві або алюмінієві профілі, форму яких і колір можна підібрати до фасадів. Алюмінієві профілі є більш пластичними, завдяки чому виникають в більшій кількості форм. У свою чергу, сталеві профілі виготовляються з високоякісної конструкційної сталі підвищеної міцності. Зустрічаються в дуже багатьох кольорах, в тому числі, декорованих під дерево, тому їх можна підібрати для клеєного бруса для заповнення дверей. Алюмінієві профілі коштують дорожче, ніж сталеві.

При виборі шафи не без значення є розташування вікон і дверей. Найкраще ретельно виміряти місце, призначене для меблів і тільки потім почати пошуки шафи. Це дозволить нам точно вибрати розміри і спосіб відкривання дверей. При купівлі варто звернути увагу на якість матеріалу, з якого виготовлена шафа і на її обробку. Надійні петлі, стійкість до подряпин, металеві напрямні, все це впливає на подальший комфорт при експлуатації меблів.