Новий каталог:


Ваше замовлення:

Корзина порожня...

Якщо ви перший раз на нашому сайті можете ознайомитись з інформацією про замовлення →

Польская мебель Signal

Меблі Cama


Керування акаунтом:

Новини

14.03.2015 Акційна пропозиція - худ мат в подарунок !
Маємо хорошу пропозицію! З 14.03 по 16.03 фабрика дає можливість отримати художнє матування в подарунок до кожної дзеркально дверки шафи! Пропозиція діє для шаф шириною від 90см і до 240см. ...
01.02.2015 Доставка шаф купе в Новий Розділ
Плануємо їхати на розвозку шаф купе в Новий Розділ, виїзджаємо орієнтовно 14 - 16 лютого . Доставка під будинок безкоштовна ! Замовлення приймаємо до 7 лютого, ціни на сайті ...
12.01.2015 Початок нового сезону
Всіх вітаємо з Святами! З 12.01.2015 відкрилася фабрика, і відповідно ми починаємо приймати нові замовлення. Їдемо на нову загрузку 24.12.2015. Ціни на сайты ...
Кращі товари

Важлива інформація:

1 Акція зі знижками на шафи купе продовжена до 25 березня. Отже до 31 березня діє додаткова знижка на шафи купе:
— 200 грн на дводверні шафи, — 300 грн на трьодверні шафи і — 400 грн на чотирьох дверні шафи. (Знижку слід віднімати від ціни вказаної на сайті.)
2. Додаткова акція до 31 березня малюнки худ мат в подарунок ! Малюнки худ мат рахуються по ціні звичайного дзеркала! Малюнки можна вибирати в нашому каталозі: малюнки на 1 фасад, малюнки на 2 фасада малюнки на 3 фасада, малюнки на 4 фасада
3. Є нова запланована поїздка в напрямку Львів — Рогатин — Бурштин — Галич — Івано-Франківськ. Доставка нашою машиною в цьому напрямку 200 грн. Виїзд орієнтовно 1-2 квітня, замовлення слід давати мінімум за тиждень часу для того, щоб фабрика встигла виготовити шафи.


кутові шафи купе різних стилів і конструкцийСреди величезного асортименту меблевої продукції вибрати меблі вашої мрії – заняття довге і трудомістка. Визнаним лідером меблевої індустрії є шафи купе. Така популярність пов’язана в першу чергу зі зручністю і функціональністю цього виду меблів, а також з величезним вибором комплектуючих матеріалів. Для того, щоб вибрати меблі в суворій відповідності стилю приміщення, можна замовити шафу купе, звернувшись в компанію, що займається виробництвом нестандартної меблів на замовлення.

Індивідуальні шафи купе, зроблені на замовлення, вражають різноманітністю стилів і форм, а також матеріалів, з яких вони виготовлені. Завдяки тому, що шафи купе можуть мати багато різних модифікацій, можна підібрати колір, розмір, фасад, тип шафи в відповідності з вашими вподобаннями і особливостями квартири. Як в житловому, так і в офісному приміщенні будуть доречні шафи-купе кутового типу. З величезного асортименту кутових композицій можна вибрати ту, яка ідеально підійде вам.

По конструкції всі кутові шафи купе діляться на кілька основних видів: кут, виконаний літерою «Р», діагонально-кутові і трапецієвидні шафи купе. Замірник-дизайнер порадить вам, який тип кутового шафи купе більш гармонійно впишеться в інтер’єр вашої квартири.

У залежності від габаритів кутового шафи-купе, а також вашого особистого смаку, можна вибрати різноманітне «внутрішнє наповнення», приховане за розсувними дверима. Завдяки тому, що шафа за індивідуальним замовленням проектується виходячи виключно від потреб клієнта, його наповнення може бути самим різним. Таким чином, можна підібрати оптимальний варіант для раціонального розміщення одягу і інших речей.

Щоб всі речі були розміщені як можна більш компактно і акуратно, існують різноманітні аксесуари для їх зберігання. Це і ліфти для одягу, і брючниці, і висувні шухлядки, і вішаки для краваток, і сітчасті стелі для взуття, і стільникові корзини та багато іншого. Великий асортимент різної висувний фурнітури дозволяє використовувати простір шафи з максимальною ефективністю, функціональністю і практичністю.

Щоб скласти хоча б приблизне враження про те, як буде виглядати той чи інший шафа купе, необхідно знати особливості різних моделей. Ознайомитися з можливими варіантами можна за допомогою численних каталогів, що надаються меблевими магазинами та салонами.


Дата: Понедельник, 26 Август 2013
Переглядів: 332